HUI

Besök oss

Besöksadress
Regeringsgatan 60
Stockholm

Google maps

Postadress

HUI Research AB
103 29 Stockholm

Ny kund

VD

Emma Hernell

Telefon: 073-058 72 95

E-post: emma.hernell@hui.se

Vice VD

Ulrika Bernhoff

Telefon: 073-324 59 83

E-post: ulrika.bernhoff@hui.se

Medarbetare

Alice Gustafson

Analytiker

073 - 707 40 34

alice.gustafson@hui.se

Anton Johansson

Analytiker

076 - 146 53 03

anton.johansson@hui.se

Axel Tidelius

Analytiker

076 - 146 52 99

axel.tidelius@hui.se

Stina Björklund

Analytiker

stina.bjorklund@hui.se

Tilda Lundberg

Analytiker

070 - 270 77 85

tilda.lundberg@hui.se

Vill du veta mer?

Fyll i dina uppgifter i formuläret så hör vi av oss och berättar mer vad vi kan erbjuda dig!

Du måste fylla i alla fält markerade med *

Tack för ditt meddelande, vi återkommer så snart vi kan!