HUI

Besök oss

Besöksadress
Kungsgatan 27
Stockholm

Google maps

Postadress

HUI Research AB
103 29 Stockholm

Ny kund

VD

Jonas Arnberg

E-post: jonas.arnberg@hui.se

Vice VD

Emma Hernell

Telefon: 073 - 058 72 95

E-post: emma.hernell@hui.se

Medarbetare

Camilla Svedberg

Ekonomiansvarig

073 - 072 31 68

camilla.svedberg@hui.se

Emelie Ekholm

Detaljhandelsanalytiker

070 - 547 94 98

emelie.ekholm@hui.se

Emma Hernell

Vice VD

073 - 058 72 95

emma.hernell@hui.se

Erik Bergh

Detaljhandelsanalytiker

070 - 646 92 65

erik.bergh@hui.se

Fanny Johansson (Föräldraledig)

Detaljhandelsanalytiker

072 - 538 86 45

fanny.johansson@hui.se

Gustav Blixt (föräldraledig)

Detaljhandelsanalytiker

070 - 286 72 59

gustav.blixt@hui.se

Joakim Wirén

Detaljhandelsanalytiker

070 - 147 66 56

joakim.wiren@hui.se

Katarina Kilander

Projektassistent

073 - 059 72 86

katarina.kilander@hui.se

Miko Roth (föräldraledig)

Detaljhandelsanalytiker

070 - 714 51 65

miko.roth@hui.se

Pierre Alefjord

Detaljhandelsanalytiker

076 - 860 65 63

pierre.alefjord@hui.se

Saga Bowallius

Detaljhandelsanalytiker

076 - 170 85 99

saga.bowallius@hui.se

Sophie Nilsonne (Föräldraledig)

Detaljhandelsanalytiker

070 - 612 72 94

sophie.nilsonne@hui.se

Tilda Lundberg

Projektassistent

070 - 399 12 22

tilda.lundberg@hui.se

Viktor Eklöf

Detaljhandelsanalytiker

073 - 067 99 85

viktor.eklof@hui.se

JOBBA HOS OSS

Vill du arbeta med analys och strategi av retail, konsumentbeteende och samhällstrender?

HUI Research söker kontinuerligt medarbetare för heltidsanställning och timanställning. Vi söker dig som är ambitiös, analytisk, nyfiken och som vill arbeta på ett konsultföretag i en föränderlig bransch. Du vill antingen arbeta heltid som konsult på HUI, alternativt studerar du och söker ett deltidsarbete där du får arbeta så många timmar i månaden som passar dig samtidigt som du lär känna HUI, detaljhandeln och konsultarbete.

Vi söker personer med olika utbildningsbakgrund för att kunna bredda vårt erbjudande. Två gånger per år har vi en rekryteringsdag där vi får lära känna nya kandidater som också får lära känna oss.

Kontakt
Michael Cronholm
michael.cronholm@hui.se